В Острозькій академії відкрили виставку до Дня Героїв Небесної Сотні

20.02.2017

У Національному університеті «Острозька академія» студентам, викладачам та гостям вишу презентували експозицію світлин успішного випускника Острозької академії Сергія Харченка.

Виставка фотографій присвячена буремним подіям на майдані Незалежності під час Революції гідності у 2014 році та приурочена Дню Героїв Небесної Сотні, що відзначається в Україні 20 лютого.

«Роботи фотокореспондента, фотодокументаліста Сергія Харченка надзвичайно цікаві, адже він багато часу провів на Майдані і зумів майстерно передати ті події через об’єктив фотоапарата. Музей Національного університету „Острозька академія“ дуже вдячний за можливість отримати таку колекцію чудових фотографій і демонструвати їх у своїх стінах»,

розповідає директор Національного університету «Острозька академія» Анастасія Хеленюк.

До слова, Сергій Харченко переможець Фотоконкурсу від Газети «День» у 2014 році. Тоді його фоторобота «АРТУР СТЕПАНЕНКО» (Слов’янськ. Блок¬пост. 10 червня 2014 р.) отримала приз призів і стала кращою серед 2050 робіт від 290 учасників із усіх областей України та з-за кордону.

«Українські фотожурналісти переживали події Революції гідності пліч-о-пліч із протестувальниками, фіксуючи незабутні миті: героїчні, драматичні та жорстокі. Коли дивишся на фото Сергія Харченка усвідомлюєш, що на них зображені вже історичні події. Але не покидає відчуття, що ще ніби вчора проливалася кров мирних патріотів у центрі нашої країни. Час проходить швидко, але в української нації назавжди залишається в пам’яті шана і величезна вдячність кожному, хто віддав своє життя за мир і незалежність України»,

ділиться враженнями студентка правничого факультету Богдана Срібна.

Теги: Острозька академія, Герої Небесної Сотні, Сергій Харченко