Острозьку академію відвідали народні депутати Олег Ляшко, Андрій Лозовий та Ігор Мусійчук.

15 червня 2017

До Національного університету «Острозька академія» 14 червня завітали народні депутати Олег Ляшко, Андрій Лозовий та Ігор Мусійчук.

Народні обранці мали змоги відвідати екскурсію музеєм, підземеллями, подвір’ям університету та взяти участь у зустрічі зі студентами. Традиційно для Острозької академії у форматі «запитання-відповідь» говорили про проблеми економічної, військово-політичної, соціальної, інформаційної, дипломатичної та національної безпеки України.

Олег Ляшко наголосив, що у студентах Острозької академії він вбачає високий інтелектуальний потенціал та переконаний, що незабаром саме вони стануть успішними представниками української еліти. Серед основних нагальних питань в Україні народний депутат виділив підвищення заробітних плат, збільшення робочих місць та покращення умов праці. На його думку, саме ці важливі умови стануть визначальними для реалізації молодого покоління в рідній країні, а не за кордоном.