Острозька академія: навчання розпочато

07 лютого 2017

У Національному університеті Острозька академія знову гамірно і весело. Це означає, що студенти повернулися із зимових канікул і готові до повернення у швидкий темп академічного життя.

У коридорах людно, в аудиторіях знову проходять заняття і точаться інтелектуальні та цікаві дискусії.

Шановні студенти , yвесь професорсько-викладацький склад бажає Вам палкої наснаги та багато сил для осягнення нових масивів знань та покорення високих вершин. Нехай цей семестр стане для Вас початком цікавих відкриттів та досягнення омріяних цілей. Сподіваємося, що 2017 рік принесе багато перемог як в навчальному, так і в особистому житті кожного з нас!