Про навчання в Німеччині розповіли студентам Острозької академії

04 жовтня 2017

Студентам факультету романо-германських мов Національного університету «Острозька академія» 2 жовтня презентували стипендійні програми та навчання в Німеччині. Лектор Німецької служби академічних обмінів Андре Бьом розповідав про можливості та переваги здобуття вищої освіти в Німеччині.

«Закордонні виші відкривають для вас багато можливостей. Німецькі стипендійні програми — це хороша платформа для здобуття освіти. Безкоштовне або недороге навчання дозволить вам дізнаватися щось нове про іншу країну. Головне — спробувати свої сили»,

стверджує під час зустрічі Анре Бьом.

Також лектор ознайомив студентів з умовами оформлення та подання документів на стипендійні програми. Навчатися у Німеччині можуть не тільки студенти бакалаврату, але й магістри, аспіранти, молоді науковці, а також колишні стипендіати.

Після ознайомлення з процедурою оформлення необхідних документів студенти складали іспит DaF online на визначення рівня знання німецької мови.

Студентка 6 курсу факультету романо-германських мов Ліда Прокіп каже, що знати добре мову — це хороший плюс, але ще потрібно успішно пройти співбесіду для того, щоб навчатися в обраному навчальному закладі.

«Щоб подаватися на стипендію потрібно заповнити всю необхідну документацію, але найважливіше — це мотиваційний лист, в якому студент вказує та обґрунтовує свою мету навчання закордоном. А мета має бути професійно-орієнтована, адже банальна причина вивчити мову недостатньо переконлива, так би мовити. Звісно, це все має бути німецькою мовою, окрім того, кожен німецький заклад має власні вимоги щодо того, який має бути мовний рівень»,

додає дівчина.