В Острозькій академії відкрито нову спеціальність «Національна безпека»

03 червня 2017

Уперше в галузі «Воєнні науки, національна безпека, безпека державного кордону» — нова спеціальність «Національна безпека».

Студенти нової спеціальності в Острозькій академії матимуть можливість отримати унікальну фахову підготовку:

•  внутрішньополітична безпека;
  •  іноземні мови;
  •  кібербезпека;
  •  криптографія;
  •  моніторинг безпеки організації;
  •  психологія службової діяльності;
  •  кризовий менеджмент;
  •  військова підготовка (за бажанням).

За детальною інформацією звертатися:

тел. 0975537410

Сайт: vstup.oa.edu.ua