Про історію успіху розповів випускник Острозької академії Григорій Олійник

30 травня 2016

До лабораторії журналістської майстерності Національного університету «Острозька академія» завітав один із перших випускників, а тепер директор успішної стоматологічної клініки на Хмельниччині «Фенікс-Дент» Григорій Олійник.

«Найперше у бізнесі — чесність, коли ти можеш спокійно спати вночі і відкрито дивитись у вічі своїм дітям. Спочатку у вас не все вдасться. Вдруге теж нічого не вийде (якщо фортуна посміхнулась — вам просто пощастило). Врешті, коли, наступивши на граблі декілька разів, ви набили лоб і дійшли якогось результату тоді все вдалося»,

розповідає Григорій Олійник.

Також під час зустрічі говорили про те як досягати цілей.

«А ще, як і в будь-якій іншій сфері головне поставити мету. Поясню: зібралися ви із дружиною на море, а на яке і якою дорогою їхати не узгодили. Вирушили. Гарна дорога, європейська і тут — розвилка один шлях хороший, інший — „яма на ямі“. Повернули на добру дорогу і так кружляєте тиждень чи два, бо куди їхати не знаєте. А маючи карту, навіть найглибші ями змогли б об’їхати»,

додає гість.

Зустріч відвідали не лише економісти, у сферу чиїх інтересів входять бізнес, а й представники інших спеціальностей.

До слова, пан Олійник став вже четвертим запрошеним спікером у рамках проекту «BIT Discussions».

«BIT Discussions» (Business, information, technology) — дискусійна платформа, в рамках якої до академії приїжджають успішні люди бізнесу, медіа, IT-компаній тощо. Вони налагоджують співпрацю зі студентами, розповідають власну історію кар’єрного росту, в деяких випадках пропонуючи перспективу для майбутнього працевлаштування. Координатор проекту — викладач кафедри журналістики Вікторія Назарук.