Відбір до «Школи вожатих» («Артек-Буковель») відбувся в Острозькій академії

30 березня 2016

У Національному університеті «Острозька академія» відбувся перший етап «Школи вожатих» («Артек-Буковель»). Впродовж чотирьох днів директор з розвитку дитячої творчості «Артек-Буковель» Любов Іванова та Генеральний директор табору Юрій Табачок проводили конкурсний відбір вожатих на літо цього року.

«100% студентів академії — розважливі, розумні люди. Ви знаєте, що таке знання. Це — не мішок, бо його можна згубити, знання завжди в голові». Нам було надзвичайно важко визначити кращих. А таких, по правді, немає. Всі найкращі. Просто за час відбору хтось проявив свої таланти яскравіше«,

ділиться враженнями Любов Іванова.

За результатами Школи Вожатих було відібрано 21 людину в основний склад та 10 в резервний.

«Зазвичай в інших вузах ми відбираємо приблизно 5-10 учасників. Але в „Острозькій академії“ нам було дуже важко визначитись. Тому вирішили дати можливість більшій кількості студентів спробувати себе в ролі педагогів-організаторів. Було цікаво бачити як ви розкриваєтесь»,

розповідає Юрій Табачок.

Самі учасники в захваті від навчальних зустрічей.

«Щиро скажу, що тренінг дуже сподобався, оскільки ретельний відбір та така скрупульозність — ознака професіоналізму. Це притягує і мотивує. Панувала легка дружня атмосфера, але конкурентність, звичайно, відчувалась»,

ділиться враженнями учасниця Вікторія Талащук.

Провідний фахівець з профорієнтації випускників Острозької академії Наталя Гриник розповідає, що це не остання «Школа вожатих». Відділ працевлаштування студентів університету планує й надалі продовжувати співпрацю з «Артек-Буковель».