Професор Острозької академії – Заслужений юрист України

28 червня 2016

Петро Порошенко 25 червня підписав Указ № 276/2016 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України».

Президент України постановив присвоїти почесне звання «Заслужений юрист України» доктору юридичних наук, професору, директорові Навчально-наукового інституту права імені І.Малиновського Національного університету «Острозька академія» Попелюшку Василю Олександровичу за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм.

Щиро радіємо і вітаємо Василя Попелюшка з черговою вагомою нагородою!

Нехай Ваша енергія, багатий досвід та невичерпний інтелектуальний потенціал й надалі примножують честь і славу Острозької академії!