Діана Білоконенко: «Академія і культурологія зробили з мене «універсального солдата» для успішної кар’єри»

28 травня 2016

До Національного університету «Острозька академія» 26 травня завітала випускниця спеціальності «Культурологія» Національного університету «Острозька академія» Діана Білоконенко. Під час зустрічі гостя розповіла: «Як культурологу потрапити на телебачення?».

Випускниця поділилась своїм життєвим досвідом та розповіла про теперішню роботу. Діана 3 роки працює на телеканалі «СТБ» у проекті «Я соромлюсь свого тіла». Студенти мали змогу переглянути саму передачу, а також почути всі нюанси роботи. Окремо Діана зазначила, що саме завдяки спеціальності «Культурології» в НУ «Острозька академія» вона змогла досягти таких результатів.

«Академія і культурологія зробили з мене „універсального солдата“ для успішної кар’єри. Я зрозуміла, що у всіх сферах можу пристосуватися. Медицина, технічні питання, креативність, написання сценарію − все це зараз можу легко зробити. У майбутньому студенти мають бути готові, що з них видавлять сік, а потім зітруть цедру. Ростіть свою цедру знаннями та працею в академії, адже чим товстіша вона буде, тим простіше вам буде у майбутньому»,

говорить Діана Білоконенко.

На завершення студенти мали змогу поставити різні запитання та поспілкуватись із випускницею особисто.

Враженнями від зустрічі ділиться Юлія Білець:

«Коли в академії проходять зустрічі з випускниками, які досягли хороших результатів вони завжди надихають. Ці люди стають ще одним стимулом для реалізації власних планів та пошуку себе у майбутньому».