В Острозькій академії цвітуть сакури

28 квітня 2016

У парку Національного університету «Острозька академія» зацвіли сакури Алеї мудрості, яка була висаджена за участю Президента України Петра Порошенка.

Два роки тому на честь 20-річчя Острозької академії весь колектив університету та гості висадили сакури в академічному парку. Відтоді на території університету з’явилось 200 нових дерев, та головною окрасою стали квітучі сакури.

«Алею висаджували три покоління — діти, студенти, викладачі. Цим ми хотіли показати символічний зв’язок між поколіннями, а також те, як знання переходять в мудрість. Загалом, наш університет показав, як потрібно відзначати визначні дати»,

говорить ректор Національного університету «Острозька академія» Ігор Пасічник.

Нагадаємо, що цього року в Острозької академії також важлива ювілейна подія. Вся академічна спільнота відзначає 440-річчя з часу заснування першого вищого навчального закладу України та Східної Європи — Острозької слов’яно-греко-латинської академії.