Європейський день мов у Острозькій академії

27 вересня 2016

26 вересня в Національному університеті «Острозька академія» відбулася акція, присвячена Європейському дню мов. Це свято вже 15 років відзначають у країнах Європейського Союзу.

Організатором святкування в університеті стала кафедра української мови і літератури. Упродовж дня студенти різних курсів та груп зачитували на студентському радіо вірші європейськими мовами.

«Мова, як єдиний засіб спілкування, є беззаперечним способом підтримки стосунків між людьми. Саме тому знання кількох мов не лише розширює межі пізнання, а й сприяє всебічному розвитку особистості, її духовному зростанню,»

коментує Ірина Рабчук, викладач-стажист кафедри української мови і літератури.

Метою Європейського дня мов є привернення уваги до мов, якими спілкуються в Європі, поширення культурного й лінгвістичного різноманіття та заохочення до вивчення мов упродовж усього життя. Ковальчук Андрій, Людмила Пасічник, Ольга Галуга, Анастасія Мамчур, Ганна Герасимчук, Софія Дерич, Анастасія Лихолай та Маркос Сервантес відтворили вірші українською, польською, англійською, білоруською, французькою, турецькою, німецькою та іспанською мовами.