Визначено фіналістів конкурсу «Голос Острозької академії»

27 травня 2016

Дванадцять кращих співочих талантів університету змагались за вихід у фінал конкурсу «Голос Острозької академії» 25 травня в Культурно-мистецькому центрі. Учасники показали майстерні виступи, затяту конкуренцію, та неймовірні зусилля задля того, щоб пройти в наступний етап змагання. Чим зумовили важкий вибір для своїх тренерів: Анастасії Никитюк, В’ячеслава Бондара та Христини Ортинської. Зрештою, у фінал пройшли: Вікторія Ковш, Олена Парфенюк, Оксана Дячук, Тетяна Закусілова, Вікторія Легка та Анна Верба.

«Вибір був надзвичайно складним, адже моя команда є сильною вокально та дуже харизматичною. Кожен з учасників уклав у пісню всю свою душу, вони не просто прислухались до моїх зауважень та порад під час репетицій, а й виросли як артисти за цей невеликий проміжок часу. Я вірю в те, що журі будуть об’єктивними у своєму оцінюванні і дійсно оберуть найкращий Голос ОА. На мою думку, кожен заслуговує на перемогу»,

говорить один з тренерів Анастасія Никитюк.

Судді залишились задоволені від виступу своїх учасників, та щедро давали поради щодо покращення навичок та професійного зростання.

«Змагатись було важко, оскільки всі учасники надзвичайно талановиті та співочі. Ми всі дуже здружились і коли хтось покидав команди — це було важко морально. Щодо шансів на перемогу, я вважаю, що тренери вибрали найсильніших, тому кожен, хто пройшов у фінал — достойний перемоги. Передбачити, хто ж саме виграє цього року важкувато. Хоча дуже надіюсь побачити себе в цьому амплуа»,

коментує фіналістка конкурсу Олена Парфенюк.

Вона готова старанно працювати над собою, як і кожен, хто зумів вибороти собі місце у фіналі. Вже через тиждень ми дізнаємось, хто гідний називати себе голосом Острозької академії.