В Острозькій академії завершилися Дні науки

22 квітня 2016

Підбиття підсумків XXI наукової викладацько-студентської конференції «Дні науки» відбулось 21 квітня у залі засідань вченої ради.

«Ми активно працювали три дні. Особливість цьогорічних Днів науки в тому, що вони були присвячені 440-річчю Острозької академії. На відкритті, на пленарному засіданні, було представлено п’ять доповідей, які були пов’язані з Острогіаною. Також мене тішить те, що абсолютно на всіх факультетах під час секцій ця тема була озвучена»,

розпочав підсумкове засідання перший проректор з навчально-наукової роботи Петро Кралюк.

Загалом під час цьогорічної триденної конференції працювала 41 секція, на них виступали як студенти, так і викладачі. На засіданні представники факультетів стисло проінформували про виконану роботу. На кожному факультеті у різних секціях учасники конференції доповідали не лише на теми, котрі відповідають їхнім спеціальностям, також порушувались питання Острогіани.

Найближчим часом електронні варіанти доповідей, які стосувалися Острозької академії, будуть зібрані. З них сформують спеціальний збірник про Острогіану. Також планують деякі з них перекласти на англійську мову — про це говорить Петро Михайлович:

«Свого часу князь Острозький заснував академію, а про це треба розповідати іншим країнам. Ми, на жаль, зараз з цим не дуже добре справляємось. Потрібно, щоб Острозьку академію знали по всьому світу».

Також Петро Кралюк зазначив, що на майбутнє варто переформатувати конференцію. За його словами, Дні науки можна було б розділити: впродовж тижня проводити конференцію в межах певного факультету. Таким чином наукова діяльність університету буде представлена набагато краще.