Світлана Кочерга презентувала нову книгу «Під знаком Криму».

20 травня 2016

19 травня викладач кафедри української мови та літератури Світлана Кочерга презентувала нову книгу «Під знаком Криму». Презентація відбулася в межах Всеукраїнської акції «18 травня ми всі — кримські татари» пам’яті жертв депортації 1944 року.

Упродовж зустрічі Світлана Кочерга ділилася спогадами про Крим, в якому «подих, аромат, відгук, наче в мушлі».

«Моя місія — відкрити для вас Крим, таким, яким він був для мене, сокровенним. Я прожила там майже 40 років. Він проростав у мене, як трава через асфальт»,

зазначила Світлана Олексіївна.

«Зустріч була дуже важка психологічно. Напруга й тремтіння голосу Світлани Олексіївни створювали атмосферу перенесення в той край. Красу Криму вдалось і побачити, і відчути завдяки вдало підібраним поетичним рядкам. Світлана Кочерга пообіцяла й надалі знайомити нас з цією культурою, тож чекатимемо далі!»

ділиться враженнями студентка Тетяна.

Найбільш вразливою й щирою була настанова Світлани Кочерги своїм студентам:

«Їдьте в Крим, та не їдьте туристами, обвішеними фотоапаратами. Їдьте серцем і переказуйте вітання від мене!».

Хотілося б подякувати Світлані Олексіївні за ті емоції, які слухачі отримали на зустрічі. Щирість і відвертість її слів доторкнулися до серця кожного.