ОСТРОГ – КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ

Дата: 5-9 травня

Відстань: 326 км

Набір висоти: 2796 м

Маршрут: 3 області: Рівненська, Тернопільська, Хмельницька. 3 історико-етнографічних райони: Волинь, Галичина, Поділля. 58 населених пунктів

ЛІРИКА:

За час, що моїм хобі є велосипед одноденні велопоїздки вичерпали себе. В радіусі 60 кілометрів від Острога усі маршрути були випробувані протягом останнього року. Тому вирішив здійснити більш масштабну велоподорож на кілька сотень кілометрів і присвятити її 440-річчю Острозької академії. Тим більше, що минулого року отримав стипендію за здоровий спосіб життя.

В результаті за 4 дні проїхав 326 кілометрів та відвідав близько 60 населених пунктів по маршруту: Острог — Кам’янець-Подільський. Досить цікавий маршрут як своїми історичними так і природніми пам’ятками. Варто відзначити архітектуру Кременця, Вишнівця, Збаража, Тернополя, Теребовлі та Кам’янця-Подільського, а також природній заповідник Подільські Товтри.

Щодо природніх пам’яток, то подорож велосипедом дає можливість сповна насолодитися пейзажами та погодою. Остання, на жаль, виявилась не найкращою, і всі дні поїздка проходила під девізом «утекти від зливи». Не завжди це вдавалось, але й настрій і загального враження не зіпсувало.

Проте, як сказав Генрі Міллер: «Справжнє призначення подорожі — це не місце на карті, а новий погляд на життя». Ця поїздка — це не просто кілометри дороги і відвідані пам’ятки, а й нові знайомства і нові емоції. Величезна подяка усім людям, що допомагали в дорозі своєю гостинністю, а також тим хто вболівав морально.