В Острозькій академії відбулася презентація Концепції моніторингу якості надання послуг ЦНАПами в об’єднаних територіальних громадах

18 березня 2016

Відкрите засідання робочої групи Ресурсного центру зі сталого розвитку Національного університету «Острозька академія» та Рівненського обласного ресурсного центру розвитку громад спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» з презентації нового спільного напрямку діяльності відбулося 18 березня.

Під час заходу координатор Рівненського обласного ресурсного центру розвитку громад Ольга Кашевська представила новий напрям роботи Проекту «Центри надання адміністративних послуг в об’єднаних територіальних громадах», а керівник Ресурсного центру зі сталого розвитку Олена Шершньова презентувала Концепцію моніторингу якості надання послуг Центрами надання адміністративних послуг в об’єднаних територіальних громадах (на приладі Миляцької).

«Острозька академія розпочала співпрацю з проектом „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду“ ще з 2011 року. Підписання спільного Меморандуму стало підґрунтям інтеграції Університету до Мережі ВНЗ-партнерів Проекту»,

зазначила Ольга Кашевська.

«У межах нового напряму роботи Проекту „Центри надання адміністративних послуг в ОТГ“ в Україні було відібрано дві — це Миляцька сільська об’єднана територіальна громада у Рівненській області та Шумська міська об’єднана територіальна громада у Тернопільській області, в яких створюватимуться ЦНАПи. Для того, щоб забезпечити якісне надання адміністративних послуг слід здійснювати моніторинг громадської думки щодо очікувань та бачення громадою діяльності ЦНАПу, а в подальшому — щодо роботи новостворених Центрів надання адміністративних послуг. Презентована сьогодні методологія є важливою для комплексного дослідження та включає 4 основні фази. Вона розроблена науковцями, а для здобуття практичних комунікаційних та аналітичних компетенцій з реалізації моніторингу долучатимуться студенти університету»,

розповідає Олена Шершньова.

Тісна співпраця Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду- ІІІ» з Острозькою академією — показник того, що спільна діяльність дозволяє виробляти якісний інтелектуальний продукт. Відтак, реалізація пілотного моніторингу якості надання послуг Центрами надання адміністративних послуг в Миляцькій об’єднаній територіальній громаді — приклад втілення теоретичних знань у практичну площину.