440-річчя Острозької академії відзначатиметься на державному рівні

18 лютого 2016

Верховна Рада України прийняла Постанову (від 2 лютого 2016 року № 971-VIII) про урочисте відзначення на державному рівні у 2016 році 440-річчя з часу заснування першого вищого навчального закладу України та Східної Європи — Острозької слов’яно-греко-латинської академії.

«З метою консолідації та розвитку історичної свідомості Українського народу, збереження національної пам’яті та належного відзначення і вшанування пам’ятних дат і ювілеїв Верховна Рада України постановляє урочисто відзначити на державному рівні у 2016 році 440 років з часу заснування першого вищого навчального закладу України та Східної Європи — Острозької слов’яно-греко-латинської академії (нині — Національний університет „Острозька академія“) (1576)»,

йдеться в Постанові.