Сергій Мерчук розповів про свій шлях борця за справедливість

17 листопада 2016

Розказати про роботу патрульної поліції, про реформи та про участь у Революції Гідності і АТО до Острозької академії завітав керівник Патрульної поліції м. Рівного Сергій Мерчук. Він боєць батальйону «Айдар» та «Азов», також брав участь у самій запеклій бійні на Майдані в Києві, під час якої отримав вісім поранень.

«Моя боротьба почалася ще під час Революції у 35-тій Волинській сотні. На Майдані шестеро наших хлопців загинули, одинадцятьох поранили, дехто лікується й досі, бо порох, яким у нас стріляли, був зараженим. Потім був „Правий Сектор“ на Волині, охорона кордону з Білорусією. На той там відбувалися маневри понад трьох сотень десантників. Тому ми, як активісти „Правого сектору“, а також „Самооборона“ та „Автомайдан“ їздили патрулювати разом з прикордонниками»,

розповідає Сергій Мерчук.

Родом керманич рівненських патрульних із Ківерцівського району Волинської області. Волинян розповів, що варто ставати частиною реформ, не лише підтримуючи їх, а безпосередньо змінювати країну зсередини. За його словами, потрібно цінувати те, що є, бо потім може бути пізно:

«Зателефонуйте мамі, скажіть, що Ви її любите, бо дехто цього зробити вже не зможе...».

Пан Сергій розповідав про свій шлях борця за справедливість, участь у подіях Революції Гідності, війні на Сході, а також закликав бути не байдужими до подій, що відбуваються навколо.

До слова, зустріч відбулася в межах освітнього проекту «Відкритий університет», мета якого навчати чомусь новому. Передусім тому, що є практичним, цікавим і корисним. Цьому сприяє серія зустрічей із непересічними особистостями, які діляться зі студентами Острозької академії досвідом, спогадами та натхненням.