Додатковий набір на навчання

Економічна кібернетика

Фінанси, банківська справа та страхування

заочна

Філологія. Мова і література (англійська)

денна

Інформаційна, бібліотечна та архівна справа / документознавство та інформаційна діяльність

Історія та археологія

Культурологія

денна, заочна

Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії / країнознавство

денна

Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії / міжнародні відносини

Психологія

Політологія

Філологія. Українська мова і література

Журналістика

Релігієзнавство

спеціалісти

Форма навчання

Економіка / Економічна кібернетика

Фінанси, банківська справа та страхування

заочна

Філологія. Мова і література (англійська)

Кількість місць обмежена.

Тел. 0975537410