Студентка Острозької академії переможець Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Англійська мова та література»

15 травня 2016

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Англійська мова та література» у 2015/2016 навчальному році проходив у Київському національному лінгвістичному університеті з 19 по 24 квітня.

Студентка факультету романо-германських мов Національного університету «Острозька академія» Катерина Лелях зайняла ІІІ місце та була нагороджена Дипломом ІІІ ступеня.

За грунтовну підготовку до участі в олімпіаді Катерина висловлює подяку викладачам факультету романо-германських мов.

Щиро вітаємо Катю із перемогою та бажаємо нових наукових звершень!