Лекції англійською для студентів-економістів

15 березня 2016

У рамках року англійської мови в Україні викладачі кафедри економічної теорії, менеджменту і маркетингу Національного університету «Острозька академія» прочитали лекції студентам англійською.

Минулого тижня відбулися відкриті лекційні заняття кандидата економічних наук, старшого викладача Наталії Іванчук з дисципліни «Аналіз господарської діяльності» на тему: «Basic Theory of Business Analysis» та кандидата економічних наук, старшого викладача Тетяни Галецької з дисципліни «Макроекономіка» на тему: «Macroeconomics as a science».

Лекції читалися для студентів 3–4 курсів економічного факультету напрямів підготовки «Фінанси і кредит», «Економічна кібернетика» та «Облік і аудит».

«На лекціях студенти продемонстрували достатньо високий рівень розуміння викладеного матеріалу. Упродовж занять відчувався тісний зв’язок з аудиторією, студенти охоче вступали в дискусію та активно відповідали на питання. Незважаючи на існування специфічної термінології, аудиторія швидко до неї адаптувалася, що вкотре підтвердило статус англійської як другої робочої мови в Острозькій академії»,

прокоментувала старший викладач Наталія Іванчук.