Студентка Острозької академії – переможниця престижного журналістського конкурсу

12 грудня 2016

Студентка спеціальності «Журналістика» Національного університету «Острозька академія» Світлана Моренець стала переможницею шостої хвилі конкурсу серед українських регіональних журналістів «Асоціація з ЄС: що вона дає Україні?». Проект організовувала Громадська організація «Інтерньюз-Україна» та Товариство Лева в партнерстві з Фондом міжнародної солідарності (Польща).

Журі обирали найкращі оприлюднені матеріали, присвячені Угоді про асоціацію Україна-ЄС, її практичним аспектам, викликам та перспективам. Конкурс є частиною проекту «Точне відображення Угоди про асоціацію Україна-ЄС в українських медіа», що реалізується за кошти Програми «Підтримка демократії», яка фінансується з Програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

До участі у Конкурсі запрошувалися журналісти регіональних ЗМІ усіх форм (державна, комунальна, приватна) та типів (теле- та радіокомпанії, друковані та онлайн-медіа) власності. Світлана Моренець подавала свої медіароботи від Інтернет-агентства «Острог.інфо».

Особливу подяку Світлана висловлює для Романа Шулика, кандидата філологічних наук, старшого викладача кафедри «Журналістика» Національного університету «Острозька академія». Саме він допомагав дівчині під час підготовки матеріалів.