Міжнародна бітематична конференція «Jazyk a kultúra v slovanských súvislostiach. Kliment Ochridský a jeho prínos pre slovanskú a európsku kultúru (k 1100. výročiu jeho smrti)»

11 жовтня 2016

5-7 жовтня 2016 року у м. Братислава (Словаччина) відбулася Міжнародна бітематична конференція «Jazyk a kultúra v slovanských súvislostiach. Kliment Ochridský a jeho prínos pre slovanskú a európsku kultúru (k 1100. výročiu jeho smrti)», де були представлені науковці та наукові делегації з Болгарії, Словаччини, Чехії, Литви, Білорусії, Росії, Польщі. З України та безпосередньо від Національного університету «Острозька академія» в конференції брала участь канд. філол. н., доц. кафедри культурології та філософії Жанна Янковська із доповіддю «Архетипний образ Мудрого Старого (Старця) в українській культурній традиції», а також очолювала одну із сесій засідання. Конференція відзначалася цікавими доповідями, конструктивними дискусіями. Окрім наукових засідань учасникам форуму було організовано презентації нових видань в Російському культурному центрі та документального фільму виробництва Болгарії про Климента Охрідського в Болгарському культурному центрі в Словаччині (м. Братислава).