Молодий науковець та 13 студентів Острозької академії отримали премії голови Рівненської облдержадміністрації

11 серпня 2016

Старшого викладача економічного факультету Наталію Іванчук та 13 студентів Національного університету «Острозька академія» (Ольгу Гедзь, Лілію Дем’янчук, Вікторію Ковалко, Владислава Козачука, Марту Козловську, Богдана Костіва, Катерину Лелях, Марію Мовшук, Наталію Напримерову, Романа Подзізея, Вікторію Поліщук, Наталію Свиридовську, Наталію Шкабуру) відзначили за перемоги на Всеукраїнських студентських олімпіадах, конкурсах наукових робіт, участь у міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях та значні успіхи у навчанні.

Сертифікати на грошову нагороду вручила заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко.

Розмір премії для молодих вчених склав 7 тисяч гривень, а для студентів — двократний розмір мінімальної заробітної плати.

«Важливо, що наша молодь прагне займатися наукою. Хочеться, щоб усі їх наукові розробки були запроваджені не тільки на Рівненщині, а й в Україні. Ми будемо допомагати молодим науковцям втілювати їх праці у життя, адже завдяки таким талановитим людям наша країна стане успішною державою»,

зазначив голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко.