Хоровий колектив взяв участь у фестивалі духовних піснеспівів

11 березня 2016

З метою популяризації духовної пісні у комунальному закладі «Тучинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» Рівненської обласної ради, у четвер, 10 березня відбувся фестиваль духовних піснеспівів «Я там, де є благословення...».

На запрошення дирекції закладу у фестивалі взяв участь хоровий колектив Національного університету «Острозька академія» (керівник Юлія Полонська), а також чотири колективи з Рівного та Тучина. Розпочався захід з молитви «Отче наш», яка прозвучала у виконанні господарів закладу — вчительського ансамблю «Чисте джерело». Продовжив виступ хор НаУОА, який виконав чотири твори: Стихира Стрітенню (острозький розспів), Кондак «Душе моя», «Богородице Діво, радуйся», «Зоре моя, вечірняя» (сл. Т. Шевченка). Саме така кількість піснеспівів була умовою даного фестивалю.

Захід проходив у чудовій атмосфері духовності та святості, де кожен присутній мав змогу прославити Бога. По завершенню фестивалю директор школи-інтернату Тамара Мичак зазначила, що такий захід в стінах школи відбувся вперше. Вона висловила вдячність всім, хто долучився до проведення цього дійства та вручила подяки всім учасникам фестивалю.

Хочеться вірити, що особливо сьогодні, в не спокійний для нас час, такий захід не може залишити байдужими серця, які так потребують віри, надії, любові та Божих благословінь.