Студентів спеціальності «Журналістика» поліцейські нагородили грамотами

04 червня 2016

Другокурсниць спеціальності «Журналістика» — Тетяну Оксенюк та Наталію Стадник з нагоди професійного свята — Дня журналіста, відзначили грамотами.

Студентки активно висвітлюють діяльність острозького відділу поліції на регіональному порталі Ostroh.info, за що й отримали відповідні нагороди з рук начальника поліції Рівненської області — Сергія Князєва. До слова, це перша серйозна відзнака журналістів порталу.

Вручення грамот відбувалося у Головному управлінні Національної поліції у Рівненській області. Зі слів очільника установи, співпраця з журналістами є важливим елементом роботи реформованої поліційної системи. Адже важливо не тільки доносити інформацію про діяльність національної поліції до громади, але й вчасно реагувати на дражливі суспільні теми, порушувані у ЗМІ.

Перед урочистим нагородженням журналістів запросили до тиру, аби повправлятися у володінні зброєю. Під час невеликого змагання, найкращий результат у стрільбі продемонструвала Тетяна Оксенюк.

Також подякою за належний рівень професійної підготовки студентів відзначена завідувач кафедри журналістики, доктор соціальних комунікацій — Людмила Супрун.