Викладач Острозької академії – переможець Х Конкурсу імені Єжи Ґєдройця

02 грудня 2016

Викладач кафедри релігієзнавства і теології Національного університету «Острозька академія», кандидат філософських наук Віталій Щепанський став переможцем Х Конкурсу імені Єжи Ґєдройця 2016 року.

Конкурс започатковано у 2006 році. Тоді Посольство Республіки Польща в Україні оголосило перший відбір наукових робіт, присвячених історії та сучасності Польщі, а також польсько-українським взаєминам.

Умови X Конкурсу залишилися такими ж, як і в попередні роки: потрібно було надіслати роботу, присвячену історії та сучасності Польщі або польсько-українським взаєминам (в електронному та роздрукованому вигляді), короткий зміст цієї роботи (резюме або автореферат) та наукову біографію автора на адресу Посольства Республіки Польща у Києві.

Наукові роботи рецензували вчені польсько-українського журі. Віталій Щепанський подавав на конкурс свою кандидатську роботу «Рецензія релігійної філософії середньовіччя у „Треносі“ М. Смотрицького», яку рецензувала Яковенко Наталя Миколаївна.

До слова, перемога в Конкурсі дає можливість найближчим часом стажуватися в Республіці Польща.