Студентка факультету романо-германських мов — переможець конкурсу наукових робіт

28 травня 2015

Студентка факультету романо-германських мов Ельвіра Гребенюк перемогла у студентському конкурсі наукових робіт, який відбувся 27 травня в рамках VII Міжнародної конференції «Російська агресія проти України як фундаментальна загроза свободі, цінностям демократичного суспільства і правам людини: український, російський та світовий контексти».

Ельвіра здобула перемогу за наукову доповідь «Промови російського президента як інструменти інформаційної війни (на матеріалі виступів В. Путіна в 2014 році)».

Крім подяки, Ельвіру Гребенюк нагородили грамотою, яка дозволяє відвідати штаб-квартиру НАТО. Відповідно подяку і грамоту студентці-переможниці вручили Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко і директор Центру інформації та документації НАТО в Україні Наталія Немилівська.

За грунтовну піготовку до конкурсу Ельвіра висловлює щиру подяку доктору політичних наук, професору, завідувачеві кафедри англійської філології Анатолію Худолію.