Привітання з нагоди Дня Конституції України

27 червня 2015

Дорогі співвітчизники!

Наша держава сьогодні відзначає особливе свято — День Конституції України. Основний Закон — це не тільки обмеження і рамки розвитку нашого майбутнього, а й великі можливості та гарантовані права вільної розбудови Української Держави. І реалізовувати їх — наша з Вами спільна справа.

Із нагоди цього свята ми не будемо бажати Вам просто успіху та здоров’я. Ми побажаємо Вам набагато більшого — згуртованості навколо спільної національної ідеї, яка у сьогоднішніх умовах актуалізується по-особливому. Нехай високий рівень громадянської свідомості, патріотизму, моральні та духовні цінності будуть завжди пріоритетом на шляху до конструктивних змін українського майбуття.

Нехай повсякчас супроводжують вас мир, любов та Боже благословіння!

З правдивою пошаною Ректорат Національного університету «Острозька академія»