Студентка факультету романо-германських мов — у числі переможців всеукраїнської олімпіади

27 квітня 2015

Софія Бичковська, студентка факультету романо-германських мов Національного університету «Острозька академія», посіла третє місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Англійська мова і література».

Захід відбувся 24 квітня у Київському національному лінгвістичному університеті, у якому взяли участь 57 учасників із провідних українських вишів.

За ґрунтовну підготовку до участі в олімпіаді Софія Бичковська завдячує доцентові кафедри англійської мови та літератури Тетяні Ширяєвій та загалом усім викладачам факультету романо-германських мов.

Вітаємо Софію з перемогою і бажаємо подальших досягнень у науковій сфері!