Острозька академія обрала Гальшку-2015

27.03.2015

Вечір краси, вишуканості, артистизму та аристократичності вже став доброю традицією в Національному університеті «Острозька академія». 26 березня обирали нову володарку титулу «Гальшка року 2015». Честь гуманітарного факультету захищала Катерина Хорощак, Іституту права ім. І. Малиновського — Оксана Деркач, факультету міжнародних відносин — Олена Тивончук. Злата Михальчук представляла на конкурсі факультет політико-інформаційного менеджменту. Учасницею від економічного факультету стала Ольга Софілканич, а Анастасія Тимошенко презентувала бачення образу славетної Альжбети від імені факультету романо-германських мов.

Свої вміння й таланти учасниці демонстрували упродовж чотирьох етапів: «Представлення», «Один день з життя Гальшки Острозької» (цьогоріч він був доповнений умовою «Якби...?»), «Конкурс талантів» та «Заповіт Гальшки».

Оцінювало старання дівчат почесне журі у складі художника-реставратора Державного історико-культурного заповідника міста Острога Миколи Бендюка, старшого наукового співробітника, екскурсовода музею Книги та друкарства Анатолія Хеленюка, колишнього директора Культурно-мистецького центру Дар’ї Шваї та досвідченого знавця театрального мистецтва, режисера місцевого Будинку культури Миколи Кінаха.

Напередодні конкурсу рівненський портал «ОГО» відкрив онлайн-голосування, найбільше симпатій від Інтернет-користувачів отримала Олена Тивончук. Улюбленицею залу ж стала представниця гуманітарного факультету — Катерина Хорощак, яка отримала титул «Симпатія залу».

Звання «Панна Артистичність» отримала Ольга Софілканич. Оксану Деркач журі нагородили титулом «Панна Вишуканість», Катерину Хорощак за оригінальність виступу удостоїли звання «Панна Екстраординарність». Злата Михальчук стала «Панною Грацією», а найталановитішою визнали Анастасію Тимошенко — «Панна Талант». Титул «Панни Елегантності» та «Гальшки року-2015» здобула представниця факультету міжнародних відносин Олена Тивончук.

«Враження просто неймовірні, адже перемога була неочікуваною. Усі конкурсантки були варті цього, зважаючи на кількість витрачених зусиль, енергії, недоспаних ночей та переживань. Проте ця перемога − ще одна досягнута вершина у моєму житті»,

ділиться враженнями новообрана Гальшка.

Теги: Гальшка, Культурно-мистецький центр, дозвілля, Братство спудеїв