Координатор роботи зі ЗМІ Адміністрації Президента України поспілкувався зі студентами НаУОА

24 жовтня 2015

Зустріч із координатором роботи з національними ЗМІ Адміністрації Президента України Андрієм Климчуком відбулася Національному університеті «Острозька академія» 24 жовтня. Захід пройшов у рамках діяльності Лабораторії нових медіа «J.Lab».

«Ми запросили Андрія для того, щоб наші студенти могли, крім усього іншого, більше дізнатися про співпрацю Адміністрації Президента зі ЗМІ. Я вважаю, що подібні зустрічі дуже важливі для студентів, адже ознайомившися з історією чийогось успіху, вони почнуть більше працювати над собою, розвиватися в різних сферах»,

каже керівник «J.Lab» Роман Шулик.

Зустріч була доволі інтерактивною — аудиторія не лише слухала гостя, а й активно висловлювала свою думку та ставила питання. Андрій Климчук розповів про особливості функціонування вітчизняних ЗМІ в контексті їх національної спрямованості: зважаючи на контент і мову українських медіа, важко сказати про їх ефективність і затребуваність українським суспільством.

Мові, на думку гостя, потрібно надавати набагато більшого значення, ніж ми надаємо — засоби масової інформації, які «не знають» державної мови, не можуть бути репрезентаторами держави у світовому медіапросторі. Крім того, за словами А. Климчука, ніяка революція не допоможе нам змінити ситуацію в країні на краще, тому що змін можна досягти лише завдяки еволюції свідомості її жителів.

«Сподіваюся, студентам усе сподобалося. Я хочу, аби люди знали, що Адміністрація завжди відкрита до співпраці та спілкування. Нам важливо знати, що про нас думають і чого від нас очікують, ми готові відповісти на всі питання і розглянути всі пропозиції від громадськості. Якщо в молоді Острозької академії буде бажання й будуть якісь ідеї, я радий приїхати, допомогти, чим зможу»,

поділився Андрій Климчук.

«Мені як майбутньому журналістові було дуже цікаво поспілкуватися з ерудованими людьми, які можуть розповісти зрозуміло про політичну ситуацію в Україні, про її відносини з іншими державами тощо. До того ж, ми звикли бачити все, що відбувається, з низу політичної піраміди, з точки зору пересічних громадян, а тут наближена до президента людина допомогла нам зрозуміти, як усе виглядає, коли ти є частиною політичної кухні»,

поділилася враженнями студентка гуманітарного факультету Альона Воробйова.