Вітаємо фіналістів конкурсу «Голос ОА»!

22 травня 2015

У культурно-мистецькому центрі Національного університету «Острозька академія» 21 травня відбувся півфінал конкурсу «Голос ОА». Нагадуємо, що у попередньому етапі відібрали 15 учасників, проте у поточному турі виступало 12, оскільки троє через певні причини відмовилися від конкурсу.

Шоу такого формату вперше відбувається в Острозькій академії. Організатор дійства, Голова культурно-мистецького підрозділу Братства спудеїв Олена Тивончук вділиться враженнями:

«По-перше, відомо, що схожого до „Голосу ОА“ шоу в нашій альма-матер ще не було. Ось тому Братство спудеїв і вирішило організувати щось нове та цікаве для обдарованих студентів, які володіють вокальними даними. Чи вдалося нам? Так, з упевненістю можу сказати, що так, хоч відбулося лише 2 етапи — прослуховування та півфінал. Єдине, чого хочеться більше, то це драйву на сцені, більше запалу та емоційних, веселих пісень від конкурсантів. Уже з нетерпінням чекаю фіналу. Обіцяємо, що буде щось нове, цікаве та незвичайне!».

Півфінал складався з кількох етапів. Спершу учасники співали пісню на вибір. Потім організатори «Голосу ОА» влаштували сюрприз: конкурсанти без попередньої підготовки разом заспівали пісню «Я не здамся без бою» гурту «Океан Ельзи». За результатами цих «змагань», до наступного міні-етапу пройшло 9 учасників, яким потрібно було заспівати ліричну пісню будь-якою мовою на вибір.

Після такого випробування у фінал пройшли:

1. В’ячеслав Бондар
  2. Крістіна Ортинська
  3. Ольга Іващук
  4. Оксана Івашко
  5. Світлана Сергійчук
  6. Анна Герасимчук
  7. Аліна Трачук

«Родзинка» півфіналу була в журі: крім попереднього складу спеціалістів з музики судити запросили місцеву зірку — Віталія Буняка, який брав участь у шоу «Х-фактор» та «Битва хорів».

«Враження хороші. Вперше я пробую себе у ролі журі. Хотілося б побажати, щоб у кожному місті проводилися подібні заходи. Якщо порівнювати „Голос ОА“ із всеукраїнськими конкурсами, то різниця, мабуть, тільки у масштабах. Думаю, Острозька академія теж колись буде збирати тисячі глядачів»,

каже Віталій.

Фінал конкурсу відбудеться 4 червня. На переможців чекають грошові призи та ще один, особливий подарунок.