Острозька академія — переможець обласного конкурсу на кращий гуртожиток

22 січня 2015

Гуртожиток № 10 Національного університету «Острозька академія» здобув перемогу у ІІ етапі обласного огляду-конкурсу на кращий студентський гуртожиток.

Конкурс проводиться щорічно відповідно до розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації від 5 серпня 2011 року № 389 «Про обласний огляд-конкурс на кращий студентський гуртожиток».

За результатами експертних оцінок робочої групи у складі представників обласного управління освіти, обласної санітарно-епідеміологічної станції, відділу державного пожежного нагляду, дізнання та ліцензування управління Держтехногенбезпеки у Рівненській області студентський гуртожиток № 10 Острозької академії посів перше місце.

За словами помічника ректора з адміністративно-господарської діяльності та розвитку НаУОА Наталії Мельничук, загалом гуртожиток у достатній кількості забезпечений необхідним прибиральним інвентарем, дезинфікуючими та миючими засобами, обладнанням протипожежної та технічної безпеки.

За перемогу грамоту вручили коменданту гуртожитку № 10 Галині Максаковій та представникам студентського самоврядування. Крім цього, гуртожиток нагородили цінними подарунками.