В Острозькій академії відзначили Міжнародний день щастя

20 березня 2015

Сьогодні до Міжнародного дня щастя волонтери Братства спудеїв провели в Острозькій академії соціологічне опитування «Щасливі люди».

Відповідно до методики дослідження максимальний показник щастя, який можна було набрати, це — 350, мінімальний — 75.

Відтак середній показник серед студентів гуманітарного факультету становить 295, серед студентів економічного — 292, на факультеті політико-інформаційного менеджменту — 272, в Інституті права ім. І.Малиновського — 249, на факультеті міжнародних відносин — 238 і на факультеті романо-германських мов — 229.

Нагадаємо, що у 2012 році ООН проголосила 20 березня Міжнародним днем щастя (International Day of Happiness) з метою підтримати ідею про те, що прагнення до щастя є загальним почуттям для всіх людей нашої планети.

На думку засновників Дня, сьогоднішнє свято покликане показати, що щастя є однією з основних цілей людства, у зв’язку з чим засновники закликають всі країни направити зусилля на поліпшення добробуту кожної людини.

Також для відображення добробуту людей і стану навколишнього середовища в різних країнах світу в липні 2006 року був введений Міжнародний індекс щастя.