Привітання з нагоди Міжнарожного дня студента

17 листопада 2015

Дорогі студенти!

Щиро вітаємо Вас із Міжнародним Днем студента!

Високий інтелектуальний потенціал і принципова громадянська позиція українського студентства в усі часи генерували нові ідеї суспільно-політичного поступу.

Студентам Острозької академії належить особливо відповідальна роль у розбудові нашої держави, обстоюванні її незалежності, духовному відродженні української нації. Достойно утримуйте орієнтири, закладені випускниками нашого університету, які гідно підтверджують авторитет Острозької академії як у звичному для нас житті, так і зі зброєю в руках у зоні бойових дій.

Ми пишаємося Вами як справжніми патріотами своєї держави, як креативними, творчими та активними особистостями. Ваші успіхи та здобутки у навчанні, науці, спорті, громадських справах, волонтерській допомозі не є випадковими, адже Ви навчаєтесь в одному з найкращих університетів-лідерів вищої освіти України.

Сердечно бажаємо вам бути на рівні високих вимог сучасного життя. Нехай збудуться ваші мрії та назавжди збережеться у ваших серцях романтика.

Нехай щастить вам на життєвому шляху. Нехай завжди з вами будуть вірні друзі, мудрі наставники, досвідчені колеги, надійні партнери. Нехай на все життя залишиться з вами радість чудових студентських років!