Випускники Острозької академії — у лавах новоствореної української поліції

15 липня 2015

Випускник спеціальності «Правознавство» Національного університету «Острозька академія» Віктор Черниш, випускниця спеціальності «Англійська мова та література» Наталія Штик і випускниця спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» Наталія Михальчук тепер будуть служити у лавах патрульної поліції міста Києва.

Щоб стати працівником нової патрульної поліцейської служби випускники проходили жорсткий конкурсний відбір, тестування та навчання.

Щиро вітаємо наших випускників з таким досягненням та бажаємо успіхів у забезпеченні порядку, спокою та дисципліни у нашій державі.