До Дня науки викладачі Острозької академії отримали нагороди

14 травня 2015

До Дня науки у Національному університеті «Острозька академія» 14 травня відбулися урочисті збори трудового колективу. Ректор Ігор Пасічник відзначив нагородами викладачів за досягнення в науковій сфері.

Грамотами нагородили 19 представників викладацького колективу Острозької академії. Зокрема, подяки Міністерства освіти і науки України отримали кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів, обліку і аудиту Ольга Кривицька та доктор історичних наук, професор, декан факультету міжнародних відносин, директор Інституту досліджень української діаспори Алла Атаманенко. Почесною грамотою Рівненської обласної державної адміністрації нагородили кандидата юридичних наук, доцента кафедри державно-правових дисциплін Олега Герасимчука та кандидата юридичних наук, доцента кафедри муніципального права та адміністративно-правових дисциплін Ігоря Сенчака.

Грамоти Національного університету «Острозька академія» вручили за завершення докторського дисертаційного дослідження, видання монографії, достроковий захист докторської дисертації, публікації наукових статей в наукометричній базі даних Scopus й інших престижних наукометричних виданнях.

Окрім викладачів, на заході ректор також відзначив студентів — активних у науковій діяльності. Ігор Демидович висловив подяки переможцям Всеукраїнських студентських олімпіад та конкурсів у 2014-2015 навчальному році.