Зустріч студентів спеціальності «Філософія. Релігієзнавство» з журналістом Олексієм Гордєєвим

12 березня 2015

У Національному університеті «Острозька академія» 11 березня 2015 року відбулась зустріч студентів спеціальності «Філософія. Релігієзнавство» з відомим українським журналістом Олексієм Гордєєвим. Візит відбувся у рамках роботи практичної лабораторії «Релігійна журналістика» кафедри релігієзнавства і теології (під керівництвом доцента Світлани Филипчук). Метою зустрічі була презентація книги автора «Церква на Майдані» та обговорення зі студентами ролі та впливу релігійного фактору на події Майдану в Україні.

У першій частині зустрічі Олексій Гордєєв акцентував увагу на створенні книги, її методичному оформленні, каналів розповсюдження.

«Якби не церква, то б у нас була не Небесна Сотня, а Небесна Тисяча. Бити завжди легше, ніж переконувати. Мирні протести — тяжчі за збройні»,

зазначив Олексій Гордєєв.

Друга частина зустрічі проходила у форматі обговорення та дискусії щодо релігійного життя в Україні, проблем релігійної журналістики в Україні.

«У нас в Україні вкрай убога релігійна журналістика. Американська, німецька релігійна журналістика йде іншим шляхом. Слід змінювати формат релігійної журналістики»,

наголосив журналіст.

«Для студентів дуже важливо розширювати свій інформаційний простір, тому наша кафедра запрошує науковців, журналістів, релігійних діячів та організовує зустрічі зі студентами. Острог — провінційне містечко, проте з Києва приїжджають до нас викладати та ділитись досвідом»,

каже керівник лабораторії Світлана Филипчук.

Кафедра релігієзнавства і теології й надалі планує контактувати та проводити зустрічі з відомими непересічними людьми.