В Острозькій академії відзначили Міжнародний день захисту Прав людини

10 грудня 2015

Учасники Юридичної клініки «Pro bono» Національного університету «Острозька академія» провели акцію із візуалізації захисту прав людини. Вони вирішили нагадати про те, що саме у цей день у 1948 році Генеральною Асамблеєю ООН було проголошено Загальну Декларацію прав людини — ключовий документ, який визначив та закріпив фундаментальні права кожної людини і громадянина, дав поштовх до розробки і утвердження низки надважливих документів, завдяки яким сьогодні можна говорити про утвердження правового та соціального суспільства в соціумі.

Права людини є невід’ємними та невідчужуваними, а тому кожен з нас повинен прагнути до їх забезпечення, знати власні права та поважати права інших осіб.

Нагадуємо, що в юридичній клініці «Pro bono» можна отримати безкоштовну правову допомогу з питань цивільного та адміністративного права. У період зимових канікул, поки клініка не працює, на її базі можливий запис на виїзний прийом Рівненських юристів із громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини та Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Телефон для довідок та запису на прийом: 067 363 41 31.

Адреса юридичної клініки «Pro bono»: вул. Семінарська, 2, м. Острог, Рівненська область (на території НУ «Острозька академія»).