Острозька академія — у рейтингу найкращих університетів Європи і Центральної Азії

10 листопада 2015

Національний університет «Острозька академія» посів 10 сходинку у списку українських вишів рейтингу найкращих 150 університетів країн Європи, що розвиваються, та Центральної Азії QS EECA.

Компанія QS(Великобританія) проводить рейтингування кращих університетів світу з 2004 року. За методологією рейтингу половину від загального балу складають оцінки більше 120 тис. міжнародних академічних експертів та роботодавців. Решту балів університет отримує за показники навчальної, наукової діяльності та рівень міжнародної активності.

«Такий показник — це результат активної праці усього нашого колективу. За цей рік Острозька академія активно заявила про себе у світовому науковому просторі, адже наші вчені опублікували низку матеріалів у журналах, які входять до наукометричних баз даних. Також багато наших випускників працюють у відомих міжнародних компаніях. Потрібно постійно підвищувати планку. Лише тоді можна сподіватися на конструктивні зміни»,

ділиться враженнями ректор Острозької академії, професор Ігор Пасічник.