Привітання зі святом світлого Христового Воскресіння!

10 квітня 2015

Вельмишановні друзі!

Від імені професорсько-викладацького складу та студентів Національного університету «Острозька академія» вітаємо Вас із прийдешнім днем світлого Христового Воскресіння!

Воскресіння Господнє — торжество добра і справедливості, утвердження віри, надії та любові у серці кожної людини. Віримо, що єдність наших сердець, заснована на віковічних просвітницьких традиціях та християнських цінностях, буде і надалі згуртовувати нас у спільній справі — розбудові Української держави!

Нехай не тільки в цей день, а й повсякчас Боже благословення завжди перебуває з Вами у всіх починаннях, а віра зміцнює серце та допомагає творити добро!

Від усієї душі зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, добробуту, миру, щирої любові та опіки Святого Духа над Вами, Вашими родинами й Україною!