В Острозькій академії читали «Заповіт» Шевченка п'ятьма мовами

10 березня 2015

До 201-річчя народження Тараса Шевченка у Національному університеті «Острозька академія» 10 березня відбувся захід вшанування пам’яті великого поета.

Академічний хор виконав композицію, покладену на поезію «Зоре моя вечірняя». Студенти та викладачі Острозької академії декламували відомий на весь світ «Заповіт» Т.Г. Шевченка п'ятьма мовами: українською, англійською, польською, німецькою і французькою.

Також учениці Острозької дитячої музичної школи Вікторія Стамбульська та Катерина Єсіпова виконали мелодію «Передчуття» на бандурі і скрипці

«Такі заходи проводяться для того, щоб актуалізувати Шевченка в своїй пам’яті. Тарас Григорович невід’ємно пов’язаний з Острозькою академією. Варто лише згадати про рекорд Гіннеса, який ми встановили минулого року, безперервно 456 годин поспіль читаючи його поезії»,

зазначила організатор заходу Ганна Бонка.