Діти з Лисичанська відвідали Острозьку академію

09 січня 2015

До Національного університету «Острозька академія» 9 січня завітало 20 дітей з Лисичанського багатопрофільного ліцею, що на Луганщині. Усі зимові канікули ліцеїсти разом з вихователями проживатимуть в Олександрійській школі-інтернаті на Рівненщині.

Сьогодні у школярів день, присвячений історичному містечку Острогу. Вони побували на екскурсії Острозькою академією, де ознайомилися з її історією та сьогоденням. За словами директора Музею історії Острозької академії Анастасії Хеленюк, спілкування з гостями було дуже щирим, а дехто навіть виявив бажання навчатися в університеті.

Згодом на дітей чекало психотренінгове заняття «Образ Я через призму глинотерапії», яке провели психологи — викладач кафедри психолого-педагогічних дисциплін НаУОА Анна Гільман та скульптор НаУОА Віктор Архіпов. Мета тренінгу — формування власного Я, усвідомлення себе і виявлення власних планів та цілей.

«Завдання,яке ми ставили перед собою під час тренінгу полягало у знятті емоційної напруги, набутті навичок впевненості і самореалізації, розвитку рефлексії тощо. Ми не чіпали глибинних проблем, пов’язаних із війною. Відтак зосередили свою роботу на створенні доброзичливої атмосфери в групі задля актуалізації мрій, власних планів та позитивних емоцій»,

розповіла Анна Гільман.

Після цього учні Лисичанського ліцею відвідали Державний історико-культурний заповідник в місті Острозі та Межиріцький монастир.