В Острозькій академії немає корупції

06 липня 2015

Результати опитування серед студентів, викладачів, випускників юридичних ВНЗ та факультетів на предмет якості фахової підготовки майбутніх юристів та наявності корупції при навчанні, зініційованого Всеукраїнською громадською правоекологозахисною організацією «Зелений Тризуб», продемонстрували, що в Національному університеті «Острозька академія» відсутні хабарі під час навчання, а якість юридичної освіти знаходиться на високому рівні.

На думку представників «Зеленого Тризуба» така ситуація пояснюється тим, що Острозька академія знаходиться в невеличкому місті, а для студентів створена потужна навчальна інфраструктура, яка спонукає їх вчитися.