Відбулася щорічна зустріч координаторів університетів ― партнерів проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

06 лютого 2015

Зустріч представників вишів — партнерів з огляду та планування роботи Мережі партнерських університетів проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» («МРГ») стартувала 4 лютого 2014 року в Національному університеті «Острозька академія». У заході взяли участь представники понад двадцяти вищих навчальних закладів України. Упродовж 4-6 лютого координатори зі співпраці академічних установ підбивали підсумки за 2014 р. та планували діяльність на 2015 р.

Проект «МРГ» ― спільна ініціатива Європейського Союзу та Програми розвитку ООН, що об’єднує всі вітчизняні виші. Метою проекту є впровадження Курсу зі сталого розвитку в навчальні плани університетів. Спеціаліст із моніторингу та зв’язків із громадськістю проекту «МРГ» Світлана Слабінська пояснила, що така ініціатива сприяє вихованню молодого покоління та його участі в розвитку місцевого самоврядування.

«Ми не зможемо виховати наступне покоління патріотів, якщо не будемо знати своєї історії. Тому така співпраця сприятиме досягненню спільної мети ― популяризації української культури серед громадян України та іноземців»,

зазначив у своїй вітальній промові ректор Острозької академії Ігор Пасічник.

Результатом діяльності учасників проекту «МРГ» є проведення Всеукраїнських студентських дебатів, відкриття ресурсних центрів, видання монографій та організація Літньої школи зі сталого розвитку громад у Львівській області. Наступний рік координатори проекту планують присвятити, зокрема, обговоренню шляхів формалізації та інституціалізації мережі, посиленню співпраці координаторів університетів із координаторами в регіонах, розвитку роботи зі студентами.