В Острозькій академії обговорили інформаційну ситуацію в Україні та альтернативний розвиток ЗМК

05 березня 2015

ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та молодих учених «Нова інформаційна ситуація та тенденції альтернативного розвитку ЗМК в Україні» відбулася п’ятого березня 2015 року в Національному університеті «Острозька академія».

«Слабке місце України — це інформаційна політика нашої держави. Тому ця конференція — це невеликий, але впевнений крок у виправленні чи пошуку способів виправлення ситуації, що склалася»,

зазначив у вітальному слові перший проректор з навчально-наукової роботи НаУОА, професор Петро Кралюк.

У роботі науково-практичної конференції взяли участь студенти, аспіранти, журналісти-практики, а також спеціалісти, професійна діяльність яких пов’язана зі сферою соціальних комунікацій з різних міст України: Одеси, Києва, Сум, Львова та Острога. Зокрема, тематика доповідей учасників конференції була досить широкою. Вони розглянули маніпулятивні технології в політичній рекламі та політичних ток-шоу, проаналізували особливості інформаційного супроводу діяльності Національної Гвардії та Збройних Сил України під час проведення АТО.

Конференція відбулася у формі круглого столу «Інформаційні війни та спеціальні операцій: медіаконтент». Крім того, розглянули особливості функціонування електронних медіа в Україні.

«Учасники конференції зосередили особливу увагу на проблематиці сучасної інформаційної ситуації в контексті геополітичної ситуації, в якій перебуває наша країна»,

розповідає координатор конференції Олена Шершньова.

Збірник доповідей за матеріалами конференції, що вийшов напередодні, містить наукові напрацювання з окремих аспектів інформаційних відносин, які займають визначальне місце в системі наукових інтересів учених та дослідників.

Після завершення круглого столу учасники підбили підсумки конференції.