В Острозькій академії відзначили 144-річчя з дня народження Лесі Українки

04 березня 2015

Студенти спеціальностей «Українська мова та література» і «Літературна творчість» четвертого березня взяли участь у засіданні круглого столу, приуроченого до 144-річчя з дня народження великого українського драматурга і поетеси Лесі Українки.

На початку заходу викладач курсу «Драматургія Лесі Українки», кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови і літератури Анатолій Криловець представив студентам збірники наукових праць, опублікованих за результатами проведення викладачами кафедри семінарів, присвячених драматургії Лесі Українки.

Виступи студентів розпочала магістрантка Марія Банзерук декламуванням поезії Лесі Українки. Згодом свої доповіді виголошували студенти четвертого курсу. Дослідження мали науковий характер і стосувалися різних аспектів вивчення драм Лесі Українки — «Бояриня», «Оргія», «Одержима» тощо.

Проведення таких круглих столів до Дня народження Лесі Українки в Острозькій академії вже стало доброю традицією. Таким чином щороку все нові і нові покоління студентів-філологів удосконалюють навички наукової роботи, проводячи власні наукові дослідження, навчаючись вести дискусію, ставити запитання й аргументувати свою позицію.