Спартакіада «Здоров’я» в Острозькій академії

30 вересня 2014

Офіційне відкриття спартакіади «Здоров’я», яка триватиме у Національному університеті «Острозька академія» упродовж навчального року, відбулося 30 вересня.

Спартакіада розпочалася атлетичним забігом, у якому взяли участь всі охочі. Переможці отримали грамоти та призи від Братства Спудеїв.

За словами завідувача кафедри фізичного виховання Генадія Стаднікова, цьогорічна спартакіада — передусім ініціатива самих студентів. Вони самостійно розробили проект положення та організували склад команд.

Загалом спартакіада «Здоров’я» передбачає змагання із 14 видів спорту. Традиційно змагання розпочалися з футбольного турніру.

Нагородження переможців за результатами університетської спартакіади відбудеться у травні наступного року.