Викладач Острозької академії взяв участь у семінарі в Єрусалимі

27 листопада 2014

Нещодавно доцент кафедри історії Національного університету «Острозька академія», кандидат історичних наук Андрій Смирнов повернувся з Єрусалиму, де взяв участь у Дев’ятому щорічному навчально-методичному семінарі з історії Другої світової війни та історії Голокосту в Європі для викладачів гуманітарних дисциплін з України.

Навчання проходило на базі меморіального комплексу Катастрофи і героїзму єврейського народу «Яд Вашем». Меморіальний комплекс більше п’ятдесяти років він збирає імена жертв, документи і свідчення, пов’язані з Голокостом, проводить наукові дослідження, займається навчально-виховною роботою.

До групи педагогів і науковців увійшло 17 учасників, які представляли середні та вищі навчальні заклади багатьох областей України. Більшість з них — випускники освітнього семінару-школи в Чернігові, який проводив Український центр вивчення історії Голокосту в серпні цього року.

Програма єрусалимського семінару була насичена цікавими лекціями, зустрічами та екскурсіями. У меморіалі «Яд Вашем» А. Смирнов зробив презентацію про єврейські студії в Острозькій академії.

Семінар в Єрусалимі став можливим завдяки зусиллям Українського центру вивчення історії Голокосту у співпраці з «Яд Вашем» та за підтримки Євро-Азійського єврейського конгресу.